Hakkımızda

Beyaz eşya servis & satış olarak hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz tüm kontrolleri yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır.
37 yıllık tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir.

Ücretsiz teslimat yapmaktayız. Ürün fiyatlarımıza kdv dahil değildir. Ürünlerimizde iade seçeneği bulunmamaktadır. Sadece değişim ve onarım sağlanmaktadır. Ürün ödemesini kapora yatırıp, kalan ödemeyi kapıda nakit veya pos olarak yapabilirsiniz.

0 Yıllık Deneyim
0% Memnuniyet
0 Servis Hizmeti
0 Çalışan
0 Mutlu Müşteri

Bizi özel yapan nedir?

Teknik Uzmanlık

Beyaz eşyaların tamiri ve bakımı, teknik bilgi gerektiren işlerdir. Bu nedenle, bir beyaz eşya servisi teknik uzmanlık sağlamalı ve müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmalıdır.

Güvenilirlik

Bir beyaz eşya servisi, müşterilerin evlerine veya iş yerlerine girmekte ve hassas cihazlarla çalışmaktadır. Bu nedenle, müşterilerinin güvenini kazanmak için servis personelinin güvenilir olması, müşteri bilgilerinin gizliliğini koruması ve işi zamanında ve profesyonelce yapması gerekmektedir.

Hızlı ve etkili hizmet

Beyaz eşyaların arızalanması veya bozulması beklenmedik bir durum olabilir. Bu nedenle, bir beyaz eşya servisi hızlı ve etkili bir şekilde müdahale ederek sorunu çözmeli ve müşterilerin günlük hayatını aksatmadan işlerini yürütmesine yardımcı olmalıdır.

İletişim ve müşteri memnuniyeti

Bir beyaz eşya servisi, müşterileriyle doğru ve açık bir iletişim kurarak onların ihtiyaçlarını anlamalı ve müşteri memnuniyetini sağlamak için ellerinden geleni yapmalıdır.

444 7 596